Gry Hazardowe Przez Internet

Sieć internet stwarza wielkie możliwości. Niezależnie od miejsca i czasu możesz skorzystać z gier hazardowych. Dosłownie wszystkich, jakie zostały wyprodukowane.  Żadne naziemne kasyno nie posiada takiej oferty, jak te internetowe. Z prostej przyczyny – aby udostępnić je wszystkie w jednym miejscu niezbędne jest miejsce. W sieci gry „nie zajmują tyle powierzchni”. Sprawdź, w jakie gry możesz zagrać online.

Klasyka oraz nowości. Obecne na rynku od wielu lat, ale też od niedawna. Internet stwarza możliwość wybierania spośród przeogromnej oferty. Zabawa w kasynach online jest możliwa zarówno za pieniądze, jak i całkowicie za darmo. Możesz grać z wirtualną walutę lub prawdziwe pieniądze, a co za tym idzie – wygrywać wirtualne bądź realne pieniądze. Te mogą być naprawdę wysokie. Warto więc wybierać te, które oferują wysoką wypłacalność. Oto kilka gier hazardowych, w które musisz zagrać przez internet.

Sugar Skulls

Chociaż na ekranie pojawią się czaszki to wcale nie będzie strasznie. Ba! Będzie nawet bardzo słodko!  Sprawią to cukierkowe kolory, kwiaty i uśmiechy na twarzach czaszek. Jaką grę oferuje te meksykańskie połączenie? To jeden z prostszych automatów na rynku. Losowanie odbywa się na 5 bębnach i w 3 rzędach. Wygrane mogą paść na aż 20 stałych liniach wygrywających. Obracające się symbole przedstawiają gwiazdy, cztery różne kolory czaszek, liczby: A, K, Q, J. Do tego trzy karty specjalne: dziką kartę, scattera oraz symbol Free spins. Podczas zabawy można skorzystać z dwóch funkcji: Major Free Spins oraz Random Fiesta Award. Pierwsza to runda darmowych obrotów.  Uruchamia się po wylosowaniu 3 symboli Scatter. To dokładnie 10 Major Free Spins, podczas których na bębnach pojawiają się wyłącznie stosy Major Symbols oraz Wilds. Random Fiesta Award natomiast oznacza aktywowanie mnożnika. Może on wynieść 10x, 25x lub nawet 100x.

W Sugar Skulls możesz liczyć na wypłacalność na poziomie ok. 96%. To sporo. Wygrane więc mogą być częste oraz mieć wysoki poziom.

Strolling Staxx Cubic Fruits

NetEnt to gwarant rozrywki na najwyższym poziomie. Nie inaczej jest w przypadku tej gry.  Wydaje się, że to prosta, klasyczna owocówka ze świetną  grafiką. Owoce są niestandardowe, bo kwadratowe. Cała grafika jest bardzo przyjemna dla oka i zdecydowanie na najwyższym poziomie. Owoce to podstawowe symbole w grze. Uzupełniają je litery oraz dwa symbole specjalne, czyli wild i colossal. W sumie wszystkich symboli jest 9. Losowanie odbywa się na 5 bębnach i w 3 rzędach. Video automat oferuje 10 stałych linii wygrywających.

Najwyższe wygrane są możliwe dzięki dzikiej karcie, która pojawia się jako pojedynczy symbol lub jako stos symboli. Colossal również znacznie podwyższa poziom nagród. Darmowe pieniądze są zaś rozdawane podczas specjalnej rundy Strolling Staxx Re-Spins. To darmowe obroty, w których może się zdarzyć dosłownie wszystko! Podobnie jak podczas  Bonus Bet and Extra Chance. Szczególnie atrakcyjne są stosy oraz właśnie colossal. Gdy pojawi się ona na tablicy zakrywa zazwyczaj kilka pół (maksymalnie 9), a następnia zmienia na nich symbole na identyczne.

Strolling Staxx Cubic Fruits  oferuje wypłacalność na poziomie 96%. Spada ona w rundzie bonusowej, a więc opłaca się wykonywać standardowe losowania.

Milionerzy

Na wielbicieli tego klasycznego programu telewizyjnego w kasynach internetowych czeka właśnie ta gra – „Who Wants To Be A Milionaire”. Jej producentem jest Big Time Gaming. Zabawa jest niestandardowa, bo odbywa się na sześciobębnowym video automacie. Wskaźnik wypłacalności tej gry wynosi ponad 96%. Oznacza to jednak – opłaca się grać w tę grę!

Nawiązanie do telewizyjnego teleturnieju pojawia się od razu po uruchomieniu gry. Zamiast pytań na ekranie wyskakuje jednak  kolorowe znaczki, cyferki i literki. Wszystko to ozdobione jest drogimi kamieniami. Graficznie jednak gra nie należy do najlepszych, więc nie ma co liczyć na świetny wygląd symboli. Na bębnach pojawia się ich dokładnie 10. Oprócz standardowych występuje też scatter oraz symbol Millionaire. Wylosowanie 3 tych symboli uruchamia rundę darmowych spinów, czyli „Gorące krzesło”. Wszystkie uzyskane w nich wygrane dodatkowo będą pomnożone. Gorące krzesło łudząco przypomina grę znaną z teleturnieju. Ma 12 poziomów do zdobycia, a każdy z nich to darmowe spiny. Do wyboru musisz wybrać jedną z czterech opcji i zatwierdzić „Ostateczną odpowiedź”.  Możesz też zrezygnować z dalszej darmowej gry. Wzorując się na teleturnieju masz w trakcie dwa bezpieczne poziomy. To gwarancja 10 lub 20 free spinów. Podczas dodatkowej zabawy masz też do użycia koła ratunkowe: „50:50”, „Telefon do przyjaciela” oraz „Pytanie do publiczności”.

Battle Royal

Na koniec prezentujemy nowoczesny video automat, ale z historyczną zawartością. Battle Royal przeniesie Cię w czasy średniowiecza, a dokładniej króla Henryka VIII. To dość prosty automat oparty na  5 bębnach i 3 rzędach. Znajdziesz na nim aż 20 możliwości wygrania, bo tyle właśnie jest linii wygrywających. Oprócz standardowych losowań możesz też liczyć na pokera królewskiego, free spiny oraz premię. Cała gra to animowany film o przygodach króla Henryka VIII i jego sześciu żon. Ich podobizny to 7 głównych kart w grze. Do tego występuje też symbol rozproszony z herbem oraz klasyczne symbole z kartami do gier karcianych. Dzięki odpowiednim ich kombinacjom możesz liczyć  na dodatkowe, darmowe rundy. Te są dostępne dwie Darmowe Obroty oraz Niech Żyje Król. Będziesz musiał wskazać, która z żon Henryka będzie uratowana przed gilotyną czy pomóc królowi Henrykowi uciec z nawiedzonego lochu. Po drodze będziesz musiał zbierać dodatkowe łupy i uciec od duchów żon, które mogą zabić tytułowego bohatera. Dzięki wybraniu odpowiednich skrzyń i znalezieniu klucza król Henryk VIII ucieknie z lochu, a Ty dostaniesz dodatkowy mnożnik. Wygrane w tej grze są wysokie i częste. Wskaźnik RTP wynosi ponad 96%. To dużo, a więc bardzo atrakcyjnie!

Sprawdź i zagraj!

To tylko niektóre z gier hazardowych w internecie. Na tyle ciekawe, że nie możesz z nich nie skorzystać. Wszystkie trafiły do wirtualnych kasyn niedawno i oferują świetną grę na video automatach. To nie jedyne możliwości, bo w sieci internet znajdziesz też wiele klasycznych tytułów, znanych jeszcze ze stacjonarnych kasyn sprzed wielu lat. Mowa o m. in. Sizzling Hot, Ultra Hot, Book of Ra czy Dolphin’s Pearl. Te gry nie schodzą z najwyższych miejsc rankingów popularności. To przeważnie proste owocówki, bez specjalnych kart czy dodatkowych rund. W sieci internet znajdziesz je bez problemu. Dają one szansę na naprawdę wysokie wygrane. Są idealne dla nowych graczy, bo nie wymagają żadnych umiejętności. Na tyle ciekawe i wypłacalne, że często wracają do nich doświadczeni klienci. Jednym zdaniem = to gry dla każdego!